Hotel Fronteira
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Dit comfortabele Hotel Fronteira Santana do Livramento ligt op 5 minuten wandelen van Praça General Osório en biedt 12 kamers met uitzicht op de stad. Dit hotel is een goed uitgangspunt voor de sportieve attracties van Santana do Livramento, waaronder stadion Atilio Paiva Olivera afstand ervandaan.
Het hotel, gesitueerd op circa 350 meter van het Gemeentelijk Museum David Canabarro, is niet ver van Plaza Artigas Uy. Fronteira is op 20 minuten lopen van het centrum van Santana do Livramento gelegen. Gasten van deze accommodatie in Santana do Livramento profiteren van de nabijheid van het Praça Internacional, dat op 7 minuten lopen verderop ligt. De bushalte Estacao Rodoviaria de Sant'Ana do Livramento is ook op circa 600 meter van dit hotel in Santana do Livramento genesteld.
Sommige kamers van Hotel Fronteira hebben een flatscreen TV met satellietzenders en airconditioning. Familiebadkamers zijn inbegrepen bij de kamers.
In de buurt zijn restaurants, waaronder Cacau Show, dat op in de nabijheid van deze accommodatie ligt.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Elektrische waterkoker
Diensten
- Roomservice
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Hotel Fronteira naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 20 minuten om in het stadscentrum van Hotel Fronteira te komen. - ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel Fronteira?
Presidente General Don Oscar D. Gestido International luchthaven en Hotel Fronteira zijn gescheiden door een 15 km afstand. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hotel Fronteira?
Klanten van Hotel Fronteira moeten om 11:00 uitchecken. - ❓
Welke betaalmethoden zijn beschikbaar bij Hotel Fronteira?
Betaalmethoden beschikbaar in Hotel Fronteira:- Visa
- Elo kredietkaart
- Hipercard
- 📧
Is er Wi-Fi in dit hotel in Santana do Livramento?
Je, dit hotel in Santana do Livramento biedt wifi in de hele accommodatie aan.